• Reklama

 • Reklama

Sdílej:

Ladislav „Pajka“ Ševčík

Zakladatel a správce webu, autor většiny článků.

Něco o mě:

PajkaNarodil jsem se na začátku roku 1988 v Uherském Hradišti, svoje dětství jsem strávil v Uherském Brodě a blízké pohraniční vesnici Březová. Už od útlého věku mě fascinovala převážně technika, kterou tak nějak „máme v rodině“. Moje přezdívka „Pajka“ souvisí s mým hlavním koníčkem, a to sběratelstvím historické radiotechniky, kterému se věnuji od svých pěti let. Ve čtrnácti k tomu přibyly motorky – pionýry. U těch jsem pochopitelně neskončil, ale narozdíl od většiny „dospělých“ motorkářů jsem jim nadále zůstal věrný. Mou vášeň k motorkám od začátku doprovází další malý koníček – psaní tohoto webu.

Věk uplynul, studentský život nahradila rodina a starosti dospělých. Ve volných chvílích se ale stále vracím, abych tenhle web doplňoval a vylepšoval.

O mých dalších aktivitách a zájmech si můžete počíst na mých osobních stránkách: http://www.pajka.info

 • Tomas

  Dobrý den Ladislave, mohu Vás poprosit o obnovení odkazu: „Čtyřstupňová
  převodovka – přestavba originální převodovky na čtyřstupňovou“ nebo poslat výkresy na tklepal@seznam.cz Moc předem děkuji

 • Jaroslav Mareš

  Pane Ladislave, mohl byste mi dát nějaká jména lidí, zabývajících se úpravami či stavbou kros fichtlů? Případně, kdo by mohl nějaké věci sehnat a cprodat. Děkuji Mareš jaroslav.c.mares@seznam.cz

 • Miroslav Hejman

  Ladislave mám dotaz, řada lidí má doma Jawa 50; 05 a další ale bez TP. Je možno v archivech Považské strojírny dohledat „Potvrzení o technické způsobilosti“ jednotlivých vyrobených typů. Řadě lidí by bylo to pomohlo.
  Duplikáty dokladů lze potom použít. Děkuji heimann@volny.cz