Návod na lakování pionýra

Skvěle nafocený a ještě lépe okomentovaný návod jak si svépomocí nalakovat pionýra. Autor návodu je konyk3@azet.sk. Pro informaci, odstín jawácké červené je 8850.

Stáhnout


Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra Lakování pionýra

Zpět

vít štefánek luckastefankova(zavinac)email.cz
 
15. září 2014   #1

Zdravím, chtěl bych si přelakovat jawu 21, z červeno bílé na modro černou, chci se zeptat zda musim sundavat všechno až na kostru, a jestli bych to mohl dělat teď venku v garáži nebo doma v teple..
děkuji za odpověď

Zdeněk zdenekmares182(zavinac)seznam.cz
 
12. říjen 2014   #2

Dobrý den.Chci se zeptat vlastním motorku značky Jawa 20 a Jawa 555 a potřebuji u těchto motorek zbavit se koroze na ráfkách čím a jak to udělám.Děkuji Zdeněk Mareš

Palo pdrancak(zavinac)centrum.sk
 
18. únor   #3

Dobrý deň, chcem sa spýtať, keď idem striekať Jawa pionier 20 z oranžovobielej na modrobielu, mám z vodným šmirgľom všetko prešmirgľováť, natrieť základnou farbou a tak nastriekať alebo stačí rovno na tu oranžovú farbu? Prosím, poraďte mi niekto.

Anonymní
 
28. květen   #4

Cim jste ji lakovaly sprejema nebo strikackou

Vložit komentář:
Jméno   Web
 
Text
Nejsem robot
Nejsem člověk
:-) :-( :-/ :-| :-p -> ??? !!! lol :-[ hmmm ;-) :-D :-B :'( grrr
Copyright © 2003-2014 Jawa 50 (v5.0) | All Rights Reserved